Teploměr Beurer FT85 plast

* bezkontaktní teploměr * infračervený * klinický * měření bez kontaktu s pokožkou - hygienické a bezpečné * smějící se smajlík - bez teploty, smutný smajlík - teplota, alarm od 38°C * měřicí vzdálenost 2-3 cm * 60 paměťových slotů * ° C / ° F lze přepínat 

1 269 Kč
Momentálně nedostupné

Mít doma spolehlivý klinický teploměr, to je zvláště v období chřipek, nachlazení a viróz k nezaplacení. Když pak totiž máte podezření, že na vás či na kohokoliv z rodiny něco leze, prostě si změříte teplotu a hned máte jasno. Beurer FT 85 navíc patří mezi bezkontaktní teploměry, takže je jeho využití dokonale hygienické a zcela bezpečné (měření teploty probíhá bez kontaktu s pokožkou). Využívá k tomu moderní technologii infračerveného záření, přičemž dokáže zaznamenat teploty od 34 °C až do 42,2 °C.

Výsledek měření vám tento teploměr zobrazí na podsvíceném LCD displeji, kde navíc zobrazí i doplňující grafiku – smutného smajlíka v případě teploty, veselého smajlíka v případě bezproblémového výsledku. V případě horečky nad 38°C navíc teploměr přehraje zvukový alarm.

K dalším funkcím teploměru pak patří i paměť na 60 měření či možnost přepínání jednotek (°C nebo °F). Jde zkrátka o pokročilé zařízení, na které se můžete plně spolehnout.

Kód Kód: 113
Jméno značky: Beurer
Kategorie: TEPLOMĚRY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: